Історія ДНЗ №51 "Голубок"

Ясла-садок № 51 «Голубок»  побудований за типовим проектом і почав функціонувати  з 1965 року. Його заснователем був Старокраматорський Машинобудівний завод. Дитячий садок був разрахований на 4 групи. Чудово спланована будівля з просторими групами, музичним залом, величезний двір зі спортивним майданчиком.

У 1985 році дитячий садок розширився – було добудовано нове приміщення, яке вміщувало 6 додаткових груп, харчоблок, спортивний зал. У той час працювало 12 груп. Кількість дітей у групах сягала 30-35 чоловік. У колектив вливалися нові перспективні працівники. У дитячому садку було більше 300 дітей!

З кожним роком «Голубок» розправляв свої крила і ставав все кращим і кращим. Але не минули нас і складні часи. У 90-х роках в усьому місті закривалися дитячі садки. Хотіли закрити і наш сад. Але завдяки наполегливості та рішучості батьків та працівників сад продовжив своє життя. Але кількість груп скоротилася до 4-х.

Все погане колись закінчується. У 2009 році сад перейшов у відомство Міського Управління Освіти. І у «Голубка» відкрилося друге дихання. За період з 2009 по 2011 роки відкрилися 4 групи. У відкритті однієї з них допоміг депутатський корпус міста. Інші 3 групи ремонтували батьки. Крім цього завдяки добровільній підтримки батьків були здійснені всі роботи по ремонту та благоустрою приміщення та подвір'я дитячого садка, а також всі групи забезпечені новими дитячими меблями.

Зараз в ДНЗ №51 8 груп та майже 200 вихованців.

Керівники дошкільного закладу з 1965 року:

• Перша завідуюча – Сироткіна Феня Іванівна.
  • Після неї на завідуванні була – Бородай Інна Аркадіївна.
  • Потім кермо правління взяла в свої руки – Троян Ірина Віталіївна.
  • Далі керувала колективом – Карпенко Ірина Євгенівна.
  • І зараз з 01.06.2009 року завідує садом – Віннікова Елла Леонідівна .